Gizlilik Politikası

Bu web sitesi Corilis Yazılım tarafından işletilmektedir ve kayıtlı adresi www.corilis.net ("Biz"), sitemizi ziyaret ederken veya bizimle elektronik olarak iletişim kurarken ziyaretçilerimizin mahremiyetini korumayı ve korumayı taahhüt ediyoruz.
Bu politika, sizden topladığımız veya web sitemiz aracılığıyla bize sağladığınız kişisel verileri nasıl işlediğimizi belirler. Bize sağlamayı seçtiğiniz veya bu siteyi ziyaret ettiğinizde sizden topladığımız kişisel verilere ne olduğunu anlamak için lütfen aşağıdakileri dikkatlice okuyun. www.corilis.net adresini ziyaret ederek.
Sizden toplayabileceğimiz bilgi türleri Web sitemizi ziyaret eden ve kullanan kişiler hakkında aşağıdaki kişisel bilgileri toplayabilir, saklayabilir ve kullanabiliriz:
Bize sağladığınız bilgiler. Web sitemizdeki formları doldurarak bize hakkınızda bilgi verebilirsiniz. Bu, bir iletişim / soru formu gönderdiğinizde verdiğiniz bilgileri içerir.
Web sitemizin sizin hakkınızda otomatik olarak topladığı bilgiler. Web sitemize yaptığınız her ziyaretle ilgili olarak aşağıdakiler dahil olmak üzere bilgileri otomatik olarak toplayabiliriz:
İnternet protokol (IP) adresinizin kısaltılmış ve anonimleştirilmiş versiyonu, tarayıcı türü ve sürümü, işletim sistemi ve platform dahil olmak üzere teknik bilgiler; hangi sayfaları ziyaret ettiğiniz, sitede ne kadar kaldığınız, siteye nasıl geldiğiniz dahil olmak üzere ziyaretinizle ilgili bilgiler (tarih ve saat dahil); sayfa yanıt süreleri, ziyaret süresi, neye tıkladığınız, indirilen belgeler ve indirme hataları.
Size verdiğimiz kodu web sitenize eklediğinizde bize gönderilen veriler.
Çerezler Web sitemiz sizi web sitemizin diğer kullanıcılarından ayırmak için tanımlama bilgileri kullanır. Bu, web sitemize göz attığınızda size iyi bir deneyim sunmamıza yardımcı olur ve ayrıca sitemizi geliştirmemizi sağlar.
Topladığımız bilgileri nasıl kullanabiliriz Bilgileri aşağıdaki şekillerde kullanırız:
Bize sağladığınız bilgiler. Bu bilgileri kullanacağız:
bizden talep ettiğiniz bilgileri ve / veya hizmetleri size sağlamak için;
Sizin hakkınızda otomatik olarak topladığımız bilgiler. Bu bilgileri kullanacağız:
sorun giderme ve istatistiksel amaçlar dahil olmak üzere sitemizi yönetmek;
içeriğin siz ve bilgisayarınız için en etkili şekilde sunulmasını sağlamak üzere sitemizi geliştirmek;
Sitemizi güvende tutma çabalarımızın bir parçası olarak güvenlik ve hata ayıklama.
Bu bilgiler isimsiz olarak toplanır ve sizi bir birey olarak tanımlayan bilgilerle bağlantılı değildir.
Bilgilerinizin ifşa edilmesi Bu web sitesinin çalışmasını ve yönetimini kolaylaştırmak için güvenilir bir üçüncü taraf web sitesi ve barındırma sağlayıcısı kullanıyoruz.
Sizin hakkınızdaki kişisel bilgileri başkaları veya bağlı olmayan şirketlerle kiralamıyoruz, satmıyoruz veya paylaşmıyoruz.
Kişisel verilerinizin, yasa veya diğer düzenlemeler gerektirmedikçe, bölgesel / ulusal kurum ve yetkililere ifşa edilmemesini sağlamak için tüm makul çabayı göstereceğiz.
Ne yazık ki, bilgilerin internet üzerinden iletilmesi tamamen güvenli değil. Kişisel verilerinizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapacak olsak da, sitemize aktarılan verilerinizin güvenliğini garanti edemeyiz; herhangi bir iletim riski size aittir. Bilgilerinizi aldıktan sonra, yetkisiz erişimi önlemeye çalışmak için katı prosedürler ve güvenlik özellikleri kullanacağız.
Üçüncü taraf bağlantıları
Sitemiz, zaman zaman üçüncü taraf web sitelerine ve bu web sitelerinden bağlantılar içerebilir. Bu web sitelerinden herhangi birine giden bir bağlantıyı izlerseniz, lütfen bu web sitelerinin kendi gizlilik politikaları olduğunu ve bu politikalar için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmediğimizi unutmayın. Bu web sitelerine herhangi bir kişisel veri göndermeden önce lütfen bu politikaları kontrol edin.
Gizlilik politikamızdaki değişiklikler
Gelecekte gizlilik politikamızda yapabileceğimiz herhangi bir değişiklik bu sayfada yayınlanacak ve uygun olduğu durumlarda size e-posta ile bildirilecektir. Gizlilik politikamızdaki herhangi bir güncelleme veya değişikliği görmek için lütfen sık sık tekrar kontrol edin.
İletişim
Bu gizlilik politikası ile ilgili sorular, yorumlar ve talepler memnuniyetle karşılanır ve info@corilis.net adresine gönderilmelidir.